O firmie

siedziba

Jesteśmy firmą z Poznania świadczącą kompleksowe rozwiązania i usługi w zakresie obrotu i zarządzania nieruchomościami. Nasze doświadczenie i profesjonalizm pozwalają na zaspokojenie szczególnych życzeń Klientów, uwzględniając bieżące zmiany prawno-organizacyjne.

Grupa profesjonalnych zarządców to fundament stowarzyszenia. Wspierają nas specjaliści z dziedziny prawa, budownictwa i obrotu nieruchomości, posiadający licencje zawodowe.

Współpracujemy również z właścicielami lokali użytkowych, którzy przebywają stale albo okresowo za granicą, a posiadają w Polsce swoje nieruchomości.

Zarząd Stowarzyszenia

Zarząd stowarzyszenia właścicieli nieruchomości działa na różnych płaszczyznach administracji państwowej i lokalnej. Wskazuje między innymi na uchybienia w przepisach prawnych i decyzjach administracyjnych, które naruszają prawa posiadaczy lokali.

Podstawowe działania to: planowanie strategii zarządzania nieruchomościami, jej rewitalizacja, konsultacje z właścicielami i zarządami wspólnot mieszkaniowych oraz ochrona ich interesów.

Nasze atuty

Stanowimy zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów, posiadających kierunkowe wykształcenie oraz uprawnienia i państwowe licencje zawodowe.

Wyróżniają nas:

Elastyczność i kompleksowość usług

Rozwiązujemy najtrudniejsze problemy każdego właściciela, podchodząc indywidualnie do każdej powierzonej nieruchomości. Po rozpoznaniu Państwa oczekiwań dopasowujemy się do Waszych potrzeb. Jesteśmy otwarci na pomysły naszych Klientów i chętnie podejmujemy nowe i trudne wyzwania.

Szerokie spektrum prowadzonych spraw

To możliwe dzięki wiedzy i doświadczeniu oraz doborowi doświadczonej kadry z wieloletnim doświadczeniem w zakresie administrowania, obrotu i zarządzania zasobami lokalowymi.

Stałe wsparcie i doradztwo

Wspieramy właścicieli nieruchomości i wspólnot mieszkaniowych. Nasza firma stale współpracuje z Kancelarią Prawną specjalizującą się w prawie mieszkaniowym. Co więcej, z Kancelarią Notarialną i Kancelarią Komorniczą. Realizujemy także windykacje należności, eksmisje, odszkodowania oraz zabezpieczamy prawa właścicieli i realizację prawomocnych wyroków. Zapraszamy do skorzystania z naszej usługi doradztwa w obrocie nieruchomościami, wszystkich właścicieli lokali użytkowych z Poznania.