Stowarzyszenie pn. Zrzeszenie Właścicieli i Zarządców Domów
ul. Kochanowskiego 17A
60-846 Poznań
 
Dane kontaktowe:
Sekretariat: Sylwia Jackowska
Tel/fax 48 (061) 847 52 42
Tel. 48 (061) 847 45 16
e-mail: budynek@budynek.pl
 
Biuro czynne:
Poniedziałek 8:00 – 11:00 i 13:00 – 15:00
Wtorek – Piątek 7:30 – 11:00 i 13:00 – 15:00
W każdy dzień przerwa od 11:00 – 13:00
 
Dane firmy:
KRS 0000110356
NIP 781-13-64-544
REGON 632217931

siedziba

Stowarzyszenie jest wpisane do rejestru Stowarzyszeń i innych organizacji społecznych i zawodowych prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.

Pogotowie Techniczne

energetyczne tel. 606 723 422 i 606 723 432
gazowe tel. 61 223 14 84
wodno-kanalizacyjne tel. 510 594 960

Kontakt według zakresu odpowiedzialności

 

Zarząd:

Prezes Stowarzyszenia
inż. Wojciech Hoehne

Dział Księgowości:

Główna Księgowa

mgr Anita Koralewska – Bardzik
a.koralewska-bardzik@budynek.pl

St. inspektor Finansowy
Ewa Wojtkowiak
e.wojtkowiak@budynek.pl

Księgowa-windykator
mgr Katarzyna Dobrzyńska
k.dobrzynska@budynek.pl

Księgowa
Ewa Górecka
e.gorecka@budynek.pl

Dział Techniczny:

Główny Specjalista d/s Inwestycji i Remontów
inż. Jacek Wichłacz
j.wichlacz@budynek.pl

Inspektor d/s Technicznych
Marek Sobala
m.sobala@budynek.pl

Inspektor d/s Technicznych
Barbara Podmorańska – Dworak
b.podmoranska-dworak@budynek.pl

Dział Eksploatacji:

Główny specjalista d/s organizacji obsługi nieruchomości
Małgorzata Mikołajczak
m.mikolajczak@budynek.pl

Inspektor Ekonomiczno – Administracyjny
Barbara Szulc
b.szulc@budynek.pl

Inspektor Ekonomiczno – Eksploatacyjny
Ewa Wilczyńska
e.wilczynska@budynek.pl

Inspektor ekonomiczno eksploatacyjny
Katarzyna Skorupska
k.skorupska@budynek.pl

Formularz kontaktowy

Mapa dojazdu

mapka_ogolna mapka_szczegolowa